Naprawa rozruszników i alternatorów w Rudzie Śląskiej

Naprawa rozruszników w Rudzie Śląskiej

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w naprawie rozruszników. AutoElektro to zespół specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie oferowanych usług. Naprawa alternatorów przeprowadzana jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i sprawnie. Posiadamy szeroki wybór rozruszników i alternatorów, w tym części dedykowane ciężarówkom, samochodom i wózkom widłowym. Asortyment naszego sklepu pozwala na dopasowanie części do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Profesjonalna naprawa alternatorów

Auto Elektro oferuje mieszkańcom Rudy Śląskiej naprawę alternatorów. Specjalizujemy się także w ich regeneracji. Prowadzimy sprzedaż wszelkich części zamiennych, więc nasi klienci nie muszą martwić się o ich dostępność. Osobom, które zdecydowały się na naprawę rozruszników w naszej firmie oferujemy specjalne rabaty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i dokonają wstępnej wyceny naprawy.  AutoElektro to najlepsza naprawa alternatorów w Rudzie Śląskiej.

Naprawa rozruszników – AutoElektro Ruda Śląska

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Jesteśmy jednym z najstarszych zakładów specjalizujących się w naprawie alternatorów na terenie Śląska. Od wielu lat pomagamy mieszkańcom Rudy Śląskiej w naprawie oraz regeneracji podzespołów w ich pojazdach. Nasi specjaliści podchodzą personalnie do każdego zlecenia, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług i zadowolenie klientów. Naprawa rozruszników wykonywana jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu – potwierdzają to liczne certyfikaty i opinie klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktów. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie. AutoElektro Ruda Śląska to gwarancja szybkiej naprawy w przystępnej cenie.

Rozrusznik samochodowych – działanie i najczęstsze usterki

Rozrusznik samochodowy odgrywa kluczową rolę na etapie odpalania silnika – to właśnie on odpowiada za uruchomienie całego układu. W związku z oporem kilku czynników, pobór prądu wynosi przeważnie od 200 do nawet 600 amperów. Tylko w pełni sprawny rozrusznik zapewnia 100% bezawaryjność w trakcie odpalania silnika. Do najczęstszych awarii rozrusznika zaliczamy:

  • zniszczenie koła zamachowego – usterka najczęściej rozpoznawana po specyficznym hałasie i braku rozruchu silnika,
  • zużycie łożysk ślizgowych – najczęstszym objawem jest wolniejsza praca rozrusznika,
  • uszkodzenie włącznika elektromagnetycznego – rozpoznawane po głośnej pracy silnika i braku rozruchu podczas odpalania.

Niezależnie od źródła usterki, nasi pracownicy wykonują kompleksową naprawę rozruszników na terenie Rudy Śląskiej i całego śląska. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm i wybierz usługi AutoElektro!

Naprawa alternatorów - AutoElektro Ruda Śląska

Szybka realizacja
Właściwy personel - naprawa rozruszników

Odpowiedni personel

Gwarancja naprawy alternatorów w Rudzie Śląskiej

Gwarancja na usługi

Pełna pomoc - AutoElektro Ruda Śląska

Pełna pomoc

Szybki kontakt

Znajdujemy się w Katowicach na ul. Ligocka 121.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00
w soboty : 09:00 – 15:00

Telefony kontaktowe :

+48 799-11-66-99 +48 501-651-024